روانشناسی

همکاران روانشناس در کلینیک طبیب

نسرین شیرازی

نسرین شیرازی

روانشناس

آیسان بیدار

آیسان بیدار

روانشناس

روانشناس

گاهی هیچ اشکال ساختاری در مغز وجود ندارد و صرفاً ماهیت سرشتی سلول ها یا یک تحریک محیطی مانند حادثه‌ای ناگوار سبب اختلال در عملکرد سلول های عصبی می شود و به دنبال آن توانایی سازگاری با محیط، برقراری ارتباط موثر ویا داشتن رفتار مناسب در زندگی شخصی و اجتماعی در فرد مختل می‌گردد. در حال حاضر بروز مشکلات روانشناختی که نیازمند بررسی و درمان توسط یک روانشناس هستند، بیش از پیش برای افراد جامعه مأنوس و قابل پذیرش شده و مراجعه یک فرد به یک روانشناس، دیگر به معنی وجود عیب یا نقصی بزرگ در او نیست.
یک روانشناس سعی میکند با صحبت و مکالمه به بررسی ذهن، تفکر، رفتار، شرایط محیطی و خانوادگی فرد بپردازد. فاصله جلسات ویزیت توسط روانشناسان، کم و مدت زمان هر جلسه، زیاد است. روانشناسان از تصویربرداری و آزمایش استفاده نمی‌کنند و دارو تجویز نمی‌نمایند؛ اما در روند تشخیصی خود آزمونهای روانشناختی را بکار می‌برند و از انواع روش‌های روان‌درمانی برای مدیریت استرس , بالابردن اعتماد به نفس , رهایی از اعتیاد , کنترل مشکلات مرتبط با اختلالات شخصیتی ,برقراری ارتباط سالم در خانواده و محیط کار , درمان اختلالات شناختی و هیجانی بزرگسالان و کودکان استفاده می‌نمایند.

مشاوره های روانشناسی در کلینیک طبیب

مشاوره های ازدواج , مشاوره های قبل ازدواج , مشاوره خانواده , زوج درمانی , مشاوره کودک , مشاوره جنسی , مشاوره فردی و مشاوره تحصیلی

بهترین روانشناس

اگر به‌دنبال این هستید که بدانید بهترین روانشناس تهران کیست؛ با مطالعه و توجه به مطالبی که گفته شد، به‌راحتی می‌توانید یک روانشناس خوب را بشناسید. برای این کار، روانشناس مورد نظر خود را پیدا کنید. به فضای محل مراجعه توجه کنید. اتاق مشاوره باید فضای دلنشین و ساکت داشته باشد و در آن احساس آرامش داشته باشید. در مدت جلسه درمانی، مزاحمتی ایجاد نشود و مشاور بادقت به مسائلتان گوش دهد. در این صورت با بررسی مواردی که درباره آن توضیح دادیم، تصمیم بگیرید که این مشاور می‌تواند به شما کمک کند یا خیر. پس بهتر است شخصاً مراجعه کرده و متناسب با نیاز و انتظارات خود بررسی نموده و تصمیم‌گیری کنید.

در نظر داشته باشید که درمان‌های روانشناسی با ذهن پیچیده‌ی انسان در ارتباط است و ممکن است زمان زیادی لازم داشته باشد و نمی‌توان انتظار داشت که مانند بیماری‌های جسمانی در مدت کوتاهی نتیجه قطعی داشته باشد. با این حال بیمار، در طی روند درمان، نتیجه بخش بودن آن را احساس خواهد کرد.

کلینیک روانشناسی طبیب

کلینیک روانشناسی طبیب واقع در کلینیک مغز و اعصاب طبیب تهران منطقه سعادت آباد سعی بر این دارند که بهترین کلینیک روانشناسی برای مراجعین باشند و از تبحر خویش برای ریشه‌یابی و برطرف نمودن مشکل شما عزیزان بهره ببرند. به روزترین و کارآمدترین روش‌های روان‌درمانی بزرگسالان و کودکان برای بازگشت به زندگی سالم، حفظ سلامت روان، ایجاد توانمندی در برقراری ارتباط موثر و توانایی سازگاری با محیط و گذر از شرایط سخت در این مرکز ارائه می‌گردد.

دکتر روانشناس تهران

نوبت دهی مراکز روانشناسی تهران- روانشناس خوب در تهران – بهترین روانشناس تهران – بهترین مراکز روانشناسی تهران – زوج درمانی در تهران – دکتر روانکاوی در تهران – دکتر اختلال میل جنسی در تهران – درمان نعوظ مردان – انزال زودرس و دیررس – اختلال برانگیختگی جنسی مردان و زنان – دیسپارونی – مقاربت دردناک – اعتیاد جنسی – ترک خودارضایی – دکتر واژینیسموس در تهران – زوج درمانگر خوب در تهران – روانشناس عالی در تهران – مشاور زندگی – مشاوره ازدواج – مشاوره خانواده – کلینیک روانشناسی سعادت آباد – روانشناس سعادت آباد – مرکز روانشناسی سعادت آباد