متخصصین کلینیک هیپوفیز و قاعده جمجمه

دکتر صدرا روحانی

دکتر صدرا روحانی

جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات

دکتر دانیال کیانی

دکتر دانیال کیانی

جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات

دکتر طبیب خوئی

دکتر علیرضا طبیب خوئی

جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات

کلینیک فوق‌ تخصصی هیپوفیز و قاعده جمجمه

امروزه تشخیص و درمان بیماریهای قاعده جمجمه مانند نشت مایع مغزی-نخاعی از بینی ، آدنوم‌های هیپوفیز ، کرانیوفارنژیوم و سایر تومورهای درگیرکننده قدام قاعده جمجمه نیازمند همکاری چند رشته تخصصی و فوق تخصصی برای اداره بهتر بیماری و اتخاذ تصمیم مناسب‌تر در روند درمان بیماران است. جراح مغز و اعصاب ، جراح گوش، حلق و بینی و پزشکان فوق‌تخصص غدد، سه عضو اصلی تیم درمانی بیماریهای قاعده جمجمه هستند.
بسیاری از این بیماری‌ها نیازمند انجام عمل جراحی مشترک جراح مغز و اعصاب و جراح گوش، حلق و بینی به روش آندوسکوپی بوده و نقش متخصصین غدد در اداره این بیماران با توجه به درگیری غده هیپوفیز که کنترل تقریبا تمامی غدد بدن را به عهده دارد بسیار مهم و حیاتی است. لازم است پیش از جراحی، بیماران توسط این پزشکان ویزیت شده و بعد از جراحی هم مراجعات مکرر و کنترل دوره‌ای شرایط بیمار از جهات مختلف ضروری خواهد بود. در این میان فراهم نمودن شرایطی برای ویزیت بیماران به صورت مشترک توسط متخصصین هر سه رشته نه تنها به درمان بهتر و تصمیم‌گیری‌های مفیدتر کمک می‌کند، بلکه دشواری مراجعات به چند مطب یا کلینیک برای ملاقات جداگانه با پزشکان را برطرف می‌نماید.
در “نوروکلینیک طبیب” این امکان فراهم شده تا بیماران برای اقدامات تشخیصی و درمانی مرتبط با بیماریهای قاعده جمجمه صرفا با مراجعه به “کلینیک هیپوفیز و قاعده جمجمه” این مرکز، از ویزیت همزمان چندتخصصی و انجام بررسی‌های تصویربرداری و آزمایشگاهی بهره‌مند گردند و روند درمانی آسان‌تر و صحیح‌تری را طی نمایند.