021-22388301 __021-22388302

تهران , سعادت آباد ,خیابان سرو شرقی , خیابان مجد

مرکز جراحی سعادت آباد طبقه پنجم

نام  : دکتر قائمه نبئی

رشته تخصصی : داخلی مغزواعصاب (نورولوژی)

مدارج علمی : بورد تخصصی بیماری‌های مغز و اعصاب و ستون فقرات

حوزه فعالیت : تشخیص و درمان بیماری‌های سردرد ، تشنج و صرع ، آلزایمر ، ام اس، اختلالات تعادلی و سرگیجه ، پارکینسون ، دیسک کمر و دیسک گردن ، سندرم تونل کارپال ، نوروپاتی و بیماری‌ها و ضعف عضله

– درمان سردرد با استفاده از بلوک عصب و تزریق بوتاکس

– انجام نوار عصب و عضله و تفسیر نوار مغز

بیوگرافی شخصی

دکتر قائمه نبئی در سال ۶۴ در تهران متولد شد و در سال ۸۲ با رتبه ۱۴ کنکور تجربی وارد رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران شد تا افتخار شاگردی پدر خود که پزشک و از پیشگامان رشته پزشکی اجتماعی در ایران هستند را نیز پیدا کند.
او بعد از اتمام دوره عمومی به دلیل معدل بالا به صورت مستقیم در امتحان رزیدنتی شرکت کرد و تخصص مغز و اعصاب را در دانشگاه علوم پزشکی تهران و بیمارستان شریعتی آغاز کرد و در سال ۹۵ موفق به اخذ بورد تخصصی مغز و اعصاب شد.
پس از آن دوران طرح را در اطراف تهران و شهر های ورامین، قرچک و پاکدشت گذراند. در طی این مدت علاقه ای که به حیطه “سردرد” داشت را با گذراندن دوره ای در مرکز فوق تخصصی سردرد بیمارستان سینا و مدرسه سردرد، چاپ مقالات در این زمینه، انجام تزریق های متعدد بلوک عصب و بوتاکس جهت میگرن و اخذ پذیرش برای فلوشیپ سردرد دانشگاه کلگری کانادا دنبال کرد.
خانم دکتر نبئی عضو بنیاد ملی نخبگان و انجمن جهانی سردرد می باشد.

کلینیک مغز و اعصاب _ کلینیک مغز و اعصاب تهران _ بهترین کلینیک مغز و اعصاب _ کلینیک مغز و اعصاب سعادت آباد _ کلینیک مغز و اعصاب کودکان تهران _ کلینیک مغز و اعصاب غرب تهران _ متخصص مغز و اعصاب _ بهترین متخصص مغز و اعصاب در تهران _ داخلی مغز و اعصاب _ متخصص داخلی مغز و اعصاب تهران _ بهترین متخصص داخلی مغز و اعصاب تهران _ متخصص مغز و اعصاب کودکان _ کلینیک روانشناسی _ بهترین کلینیک روانشناسی تهران _ کلینیک روانشناسی تهران _ مرکز نوار عصب و عضله در تهران _ بهترین مرکز نوار عصب و عضله در تهران _ کلینیک شبانه روزی مغز و اعصاب _ متخصص مغز و اعصاب سعادت آباد _روانپزشک سعادت آباد