متخصصین جراح مغز و اعصاب کلینیک طبیب

دکتر صدرا روحانی

دکتر صدرا روحانی

جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات

دکتر دانیال کیانی

دکتر دانیال کیانی

جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات

دکتر طبیب خوئی

دکتر علیرضا طبیب خوئی

جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات

جراح مغز و اعصاب

تخصص جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات و رشته های فوق تخصصی آن به تشخیص و درمان بیماری‌هایی در این حوزه می‌پردازند که ممکن است در روند درمان آنها نیاز به انجام جراحی وجود داشته باشد. از جمله شایع ترین این بیماری ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
تومورهای مغزی و ستون فقرات
ضایعات عروقی مانند آنوریسم مغزی و کلافه های شریانی-وریدی
اختلالات مادرزادی مغز و ستون فقرات
هیدروسفالی
بیماریهای دژنراتیو ستون فقرات مانند بیرون زدگی دیسک کمر ، دیسک گردن، تنگی کانال نخاعی و سرخوردگی مهره
ضربه ها و خونریزی‌ مغزی
شکستگی های ستون فقرات
صرع مقاوم به درمان دارویی
سندروم تونل کف دست

بهترین جراح مغز و اعصاب

بیماران معمولاً به دنبال بروز کمردرد و یا درد سیاتیک و همینطور درد گردن برای تشخیص و درمان مشکل ستون فقرات خود به جراح مغز و اعصاب مراجعه می‌نمایند. همینطور بسیاری از بیماری‌های مغزی که در حوزه فعالیت جراحان مغز و اعصاب قرار می‌گیرند خود را به صورت سردرد، تشنج، ضعف یا فلج اندام ها، کاهش بینایی، اختلال تکلم، کاهش شنوایی و اختلال در راه رفتن نشان میدهند. گاهی بیماری هایی مانند خونریزی های مغزی و ضربه به سر نیازمند انجام جراحی اورژانسی برای نجات جان بیماران در اولین فرصت ممکن هستند؛ در این موارد بهترین جراح مغز و اعصاب تهران یا ایران که می تواند به بیمار کمک نماید در دسترس‌ترین جراح خواهد بود. اما در مواردی که انجام جراحی اورژانسی نیست انتخاب جراح مغز و اعصاب خوب در تهران و پزشک معالج که درمان جراحی بیمار را بر عهده بگیرد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌گردد. بهترین گزینه برای انجام جراحی بیمار شما پزشکی است که با شما ارتباط مطلوب و موثر برقرار کرده و کاملا مورد اعتماد شما باشد. بیمارانی که قبلا توسط این پزشک درمان شده‌اند بهترین معیار برای جلب اعتماد شما خواهند بود. همچنین داشتن تجربه کافی در انجام اعمال جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات و همینطور توانمندی در استفاده از تکنولوژی های روز دنیا عوامل بسیار مهمی هستند که باید در انتخاب پزشک معالج درنظر گرفته شوند.

کلینیک جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات طبیب

همکاران ما در کلینیک مغز و اعصاب طبیب تهران واقع در سعادت آباد تلاش می‌کنند شما را در تشخیص و درمان بیماریهای مرتبط با حوزه جراحی مغز و اعصاب همراهی کرده و بهترین خدمات به‌روز و و با کیفیت را در انجام طیف وسیعی از جراحی های کم تهاجمی تا پیچیده در مغز و جراحی ستون فقرات ارائه دهند. 

متخصص جراح مغز و اعصاب تهران

متخصص جراح مغز و اعصاب تهران- بهترین جراح مغز و اعصاب تهران – جراح مغز و اعصاب خوب در تهران – بهترین جراح تومور مغزی در تهران – جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات خوب در تهران – بهترین جراح مغز و اعصاب تهران کیست؟ – فوق تخصص جراح مغز و اعصاب در تهران – بهترین دکتر فوق تخصص جراح مغز و اعصاب در تهران – جراح مغز و اعصاب سعادت آباد – کلینیک جراحی ستون فقرات سعادت آباد – جراح مغز و اعصاب شهرک غرب