نام  : دکتر سیده عاصفه موسوی

رشته تخصصی : داخلی مغزواعصاب (نورولوژی)

مدارج علمی : بورد تخصصی بیماری‌های مغز و اعصاب و ستون فقرات

حوزه فعالیت : تشخیص و درمان بیماری‌های مغز، عصب و عضله شامل انواع سکته های مغزی، انواع سردردها، صرع و تشنج، بیماری ام اس، اختلالات اضطرابی، آلزایمر و سایر اختلالات حافظه‌ای، پارکینسون، انواع نوروپاتیها مانند نوروپاتی دیابتی، رادیکولوپاتی, بیماری‌های عضلانی مانند سندرمهای میاستنی
انجام تست‌های تشخیصی شامل نوار عصب عضله
نوار مغز در بزرگسالان

بیوگرافی شخصی

متولد سال ۱۳۵۹ در خطه شمال. از کودکی مطابق آنچه که آن سالها و حتی هنوز هم متداول است به تشویق پدر و مادر به پزشکی علاقمند شد اما بعدتر دانست که این میل بیشتر بر پایه تمایل درونی به کمک به همنوع بوده است و نه فقط علاقه والدین.
بهمن ماه ۱۳۷۸ رسما پا به دنیای پر راز پزشکی نهاد، مسیری که از دانشکده طب در تهران آغاز شد و تا به امروز ادامه دارد.
طی سال‌های دانشجویی تمام تلاش او بر این بود که بهتر بخواند و بیشتر بداند تا درک روشنی از پزشکی به عنوان یک هنر و نه صرفا یک وظیفه بدست آورد و نتیجه این دیدگاه منجر شد به پذیرش مستقیم از دوره عمومی به دوره دستیاری در دانشگاه علوم پزشکی تهران و بیمارستان شریعتی در شهریور ماه ۱۳۸۶ و در رشته کم نظیر مغز و اعصاب که هر آنچه شگفتی کردار آدمی است در آن نهفته.
سال ۱۳۸۷ به عنوان دستیار نمونه بیمارستان شریعتی انتخاب شدند؛ انتخابی که نشان داد تلاش دلسوزانه برای یاری بیماران و سعی در همدلی با آنان در نهایت بر کسی پوشیده نخواهد ماند.
از سال ۱۳۹۰ همزمان با پایان دوره دستیاری و اخذ بورد تخصصی بیماری‌های مغز و اعصاب، دوره طرح تعهد تخصص را در بیمارستان رازی قائمشهر آغاز کردند؛ همکاری‌ای که نزدیک به یک دهه و تا سال ۱۴۰۰ به طول انجامید.
به عقیده ایشان، طبابت هنر خوب دیدن، خوب شنیدن و همدلی است؛ و هر زمان این سه و لطف خداوند در کنارهم قرار گیرند بهبودی بیماران مسجل خواهد بود.